Son mesaj - Gönderen: alperugur - Cumartesi, 02 Kasım 2013 14:36
Vefat eden amcam Nazım UĞUR'a allahtan rahmet sevenlerine sabır diliyorum. Başımız saolsun.
Haberler

Haberler->ACI KAYBIMIZ   
HASAN ULUTAŞ'I KAYBETTİK

   Köyümüz sakinlerinden Mustafa, Halil İbrahim, Osman, Merhum Recep ve Mevlüt ULUTAŞ'ın kardeşleri, Kamil ve Zekeriya ULUTAŞ'ın babaları Hasan ULUTAŞ hakkın rahmetine kavuşmuştur.
   Merhumun cenazesi bugün Kemaliye camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Yaydemir köyünde toparağa verilecektir. Merhuma Cenab-ı Allahtan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz. 
   Zekeriya ULUTAŞ: 0537 820 51 54

...


Gönderen M Yucel ERGİN, Çarşamba, 06 Haziran 2012 06:44, Yorumlar(0), Hepsini Oku
NURAN ULUTAŞ'I KAYBETTİK

   KÖYÜMÜZ SAKİNLERİNDEN OSMAN ULUTAŞ'IN EŞİ ERNAİL VE AĞA ULUTAŞ'IN ANNELERİ NURAN ULUTAŞ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR. MERHUMEYE YÜCE ALLAHTAN RAHMET AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ...
  CENAZE YARIN 05.02.2012 TARİHİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTAKİP ESKİ GÜMÜŞHANE'DE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

...


Gönderen M Yucel ERGİN, Cumartesi, 04 Şubat 2012 21:55, Yorumlar(0), Hepsini Oku
GÜLBAHAR ÖZDAMIR'I KAYBETTİK

    Köyümüz sakinlerinden, Derneğimiz yönetim kurulu üyelerinden Fazlı Yalçın'ın kardeşi Gülbahar Özdamar vefat etmiştir.
    Merhumeye Yüce Allah'tan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

...


Gönderen M Yucel ERGİN, Cumartesi, 07 Ocak 2012 21:24, Yorumlar(0), Hepsini Oku
HAVVA MERDAN'I KAYBETTİK

    Köyümüz sakinlerinden Yaydemir Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Celal Merdan ve Cevat Merdan'ın anneleri Havva Merdan hakkın rahmetine kavuşmuştur.
     Merhumenin Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip, Gümüşhane Emirler Mezarlığıa defnedilecektir.
     Merhumeye Yücel Allah'tan Rahmet Kederli ailesi ve Yakınlarına başsağlığı dileriz.


   Celal Merdan; 0 533 234 12 51

...


Gönderen M Yucel ERGİN, Pazar, 06 Kasım 2011 11:06, Yorumlar(0), Hepsini Oku
YOKLUĞUNA 18 GÜN DAYANABİLDİ...

18 GÜN ÖNCE VEFAT EDEN DR. MUSTAFA UĞUR'UN EŞİ'DE YAŞAMINI YİTİRDİ      Trabzon Numune Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Mustafa Uğur’un geçtiğimiz haftalarda geçirdiği kalp krizinin ardından vefat etmesinin ardından, kanser tedavisi gören eşi Ayşe Uğur (51) yaşamını yitirdi.


 


    Doktor Uğur’un vefatından 18 gün sonra yıllarca hemşire olarak görev yaptığı Trabzon Numune ve Araştırma Hastanesine yaşama gözlerini yuman Ayşe Uğur, bugün Gümüşhane’de kılınan cenaze namazının ardından Emirler mezarlığında eşinin yanına defnedildi.


     Trabzon’da yapılan tören ve kılınan cenaze namazının ardından naşı Gümüşhane’ye getirilen Uğur için, Kemaliye camiinde ikindi namazının ardından cenaze namazı kılındı. Gümüşhane Valisi Enver Salihoğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İsmail Yalçın başta olmak üzere çok sayıda Gümüşhanelinin katıldığı cenaze töreninin ardından sevenleri Uğur’u Emirler mezarlığında 18 gün önce kaybettiği eşinin yanına defnetti.


...


Gönderen M Yucel ERGİN, Çarşamba, 05 May 2010 06:57, Yorumlar(0), Hepsini Oku
AY GEÇMEDEN İKİNCİ ACI HABER...

     Dr.Mustafa UĞUR ağabeyimizin ardından eşi Ayşe UĞUR hanımefendi de maalesef bugün 03.05.2010 saat 09.00 da hayata gözlerini yumdu.
     Ayşe yengemizin cenazesi yarın öğlen namazına müteakip  Trabzon İskender Paşa camiinden kılınacak cenaze namazından sonra Gümüşhane Emirler Mezarlığına defnedilecek.
    Aile üyelerinin ve köylülerimizin başı sağolsun...

...


Gönderen YÜKSEL YALÇIN, Pazartesi, 03 May 2010 08:46, Yorumlar(0), Hepsini Oku
KALBİNE YENİLEN DOKTOR'UN CENAZESİ BABAOCAĞINDA TOPRAĞA VERİLDİ

-GÜMÜŞHANENİN LOKMAN HEKİMİ KÖYLÜMÜZ MUSTAFA UĞUR'UN CENAZESİ GÜMÜŞHANE’DE TOPRAĞA VERİLDİ

        Trabzon’da geçtiğimiz gece geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi uzmanı Op.Dr. Mustafa Uğur’un cenazesi Gümüşhane’de toprağa verildi.

       Uğur için Trabzon’da yapılan tören ve kılınan cenaze namazının ardından naaşı Gümüşhane’ye getirildi. Merkez Kemaliye camiinde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra Emirler mezarlığında toprağa verilen Uğur’un son yolculuğunda çok sayıda seveni bulundu.

       Aile bireylerinin oldukça bitkin ve üzgün olduğu gözlemlenen cenaze törenine Gümüşhane Valisi Enver Salihoğlu, Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Emniyet Müdürü Kamil Şanlı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İsmail Yalçın, kamu kurum müdürleri, sivil toplum örgütü ve siyasi parti başkanları, Trabzon ve İstanbul’dan gelen yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

...


Gönderen M Yucel ERGİN, Cuma, 16 Nisan 2010 16:57, Yorumlar(0), Hepsini Oku
DR. MUSTAFA UĞUR İÇİN İLK TÖREN TRABZON'DA YAPILDI

-KALP KRİZİ SONUCU HAYATINI KAYBEDEN DOKTOR MUSTAFA UĞUR İÇİN TRABZON NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ÖNÜNDE TÖREN DÜZENLENDİ

       Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi çalışanlarından Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Mustafa Uğur için hastane önünde tören düzenlendi.

         Törene AK Parti Trabzon İl Başkanı Adnan Günnar, Trabzon İl Sağlık Müdürü Halid Çınarka, meslektaşları, hastane çalışanları ve yakınları katıldı. Eşi Ayşe Uğur’un bağırsak kanseri tedavisi görmesi nedeniyle katılamadığı törende, çocukları Nazan, Nazlı ve Nazım Zeki Uğur’un bitkin oldukları gözlendi. Törende konuşan Trabzon Tabip Odası Başkanı Aydın Aydın, “Trabzon sağlık tarihinde önemli bir çınarını kaybetti. Çok üzgünüm ailesi ve yakınlarının, hekim arkadaşlarımın, herkesin başı sağ olsun” dedi.

        Yapılan konuşmaların ardından Uğur'un cenazesi İskenderpaşa Camisi’nde Cuma namazın ardından toprağa verilmek üzere Gümüşhane’ye gönderildi.

       Merhum Uğur'un naaşı  merkez Kemaliye camiinde kılınacak ikindi namazını müteakip Emirler mezarlığında toprağa verilecek.


...


Gönderen M Yucel ERGİN, Cuma, 16 Nisan 2010 16:53, Yorumlar(0), Hepsini Oku
ACI HABER YÜREĞİMİZDE...

Köyümüzün nadide insanlardan birini kaybettik.O Gümüşhane için bir değerdi.


Dr.Mustafa Uğur’u kaybettik.


Trabzon Numune Hastanesinde 25 yıldır görev yapan Mustafa Uğur ağabey dün evinde geçirdiği kalp krizi ile maalesef hayata gözlerini yumdu.


Hem köylülerimizi, hem Gümüşhaneyi hemde Trabzondaki sevenlerini derin acıya boğan haber  14 Nisan Çarşamba günü gece saat 22.00 sıralarında geldi.


5 yıldır ağır hastalıkla pençeleşen eşinin sağlık problemleri ile yoğunlaşan Mustafa Ağabey kalbine yenik düştü.


İstanbul ve Ankara İzmitten köylüleri akrabaları Trabzondaki evine akın ettiler.

GÜMÜŞHANE EMİRLER MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEK


Dr.Mustafa   Uğur’un cenazesi Trabzon Numune Hastanesinde mesai arkadaşlarıyla yapılacak ebediyete uğurlamasının ardından İskender Paşa Camiinde kılınacak Cuma namazından sonra Gümüşhane’ye gönderilecek.
Gümüşhane Merkez Kemaliye Camiinde İkindi Namazını müteakip kılınacak Cenaze Namazının ardından Emirler Mezarlığındaki ebedi istirahatgahına uğurlanacak…
HERKESE DERMAN İDİ


Dr.Mustafa Uğur ağabey hem köylülerimiz hemde Gümüşhaneliler için bir lokman hekim idi.Hemen hemen derdi olan herkesin müracat ettiği, gidemeyenlerin telefonla yardım istediği ve herkese kollarını açan biriydi o.Mütevazi bir kişilik, meslek etiğini en üst düzeyde ifa eden,  herkese derman olan Mustafa ağabey maalesef kendi rahatsızlığına yenildi….


Genç  yaşında onu alın yazısı sevdiklerinden,  hepimizden ayırdı.


Gittiğin yerde dualarımız seninle Mustafa Ağabey..


Seni ve yaptıklarını  asla unutmayacağız…


Mekanın cennet olsun…

...


Gönderen M Yucel ERGİN, Perşembe, 15 Nisan 2010 06:37, Yorumlar(0), Hepsini Oku
NAİLE OĞUR'U KAYBETTİK

    Köylümüz Naile Oğur teyze Hakkın rahmetine kavuşmuştur.Merhume Naile Teyzenin cenazesi 01/02/2010 tarihinde  Gümüşhane Emirler Mezarlığına defnedilecektir.
    Kendisine yüce Allahtan rahmet, ailesine, akrabalarına ve yakınlarına sabırlar ve başsağlığı diliyoruz...


YAYDER Yönetim Kurulu Adına
    Celal MERDAN

...


Gönderen M Yucel ERGİN, Cumartesi, 30 Ocak 2010 14:53, Yorumlar(0), Hepsini Oku
 3 Sayfalar 1 2 3 


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 
GeopbyteZ by Zeuder


MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
Bu safya 0.05082 saniyede 25 sorguyla oluşturuldu